O NAS

CELPRO - z Wami od 2007 roku

Jak to się wszystko zaczęło?

Celpro jest grupą ludzi zorganizowaną tak by świadczyć usługi sitodruku, haftu komputerowego, druku na odzieży roboczej, sportowej i reklamowej. Zaczynaliśmy w 2007 roku, by po pewnym czasie wyspecjalizować się w zdobieniu tekstyliów. Z naszej siedziby w Skierniewicach obsługujemy klientów w całej Polsce oraz w innych krajach Europy. Dysponujemy parkiem maszynowym, dzięki któremu realizujemy zlecenia szybko i w najwyższym standardzie.

Jak wygląda nasza praca?

W naszych codziennych działaniach, stawiamy sobie pytanie, co należy zrobić by dostarczyć klientowi możliwie najlepszy produkt lub usługę. Wychodząc z tego punktu ciągle udoskonalamy procesy wewnątrz firmy tak by codziennie stawać się odrobinę lepszym. Nasze zaangażowanie przekłada się na wysoką jakość wykonywanego druku i haftów oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Co chcemy poprawić?

Pracujemy nad tym, by rozwój firmy nadążał za popytem na nasze usługi. Zadaniem kolejnego sprzętu i zatrudnionych pracowników jest utrzymanie wysokiego standardu obsługi, rozumianego też jako czas i jakość dostarczanego produktu. Wierzymy, że konsekwentne wprowadzanie wielu drobnych ulepszeń, daje ostatecznie duże korzyści dla klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły

CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

+48 46 832 60 07
biuro@celpro.pl

Nie wiesz co wybrać? Nie musisz być ekspertem, w dziedzinie zdobienia odzieży . Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się ustaleniem szczegółów zamówienia i doradzimy najlepsze rozwiązania. Skorzystaj z 13 lat naszego doświadczenia.